whatsapp 0 546 724 5646
logo tasarımı

Logo Tasarımı

1000TL
kurumsal kimlik

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Tüm tasarımlarınız uyum içinde!

Tam anlamıyla markalaşmak için kurumsal kimlik tasarımı

 

kurumsal kimlik tasarımı

 

maskot

Maskot Tasarımı

Farklı beklentilere eğlenceli,
akılda kalıcı, özgün, maskot tasarımı ve karakterler

 

maskot tasarımı

Logo, Amblem Tasarımı

design
iletişim iletişime geçin

Profesyonel, kaliteli, özgün, kurumsal logo tasarımları

 

Her iş sahibi, özgün, benzersiz ve sadece kendine ait bir tasarımı olsun ister. Bizim de amacımız budur.

 

"Fazlalıklardan arınmış, modern çizgiler taşıyan, kaliteli ve sadece size özel bir tasarım"

 

Estetik, iyi tasarlanmış, marka ile birebir örtüşen aynı zamanda iş sahibinin de beğenisini kazanacak tasarımlar hazırlar ve bunlar içerisinden elemeler yaparak uygun gördüklerimizi marka sahibine sunarız.

 

Logoloji olarak kullanılamayacak ve grafik estetik değerlerinden yoksun bir tasarımı müşterimize asla sunmayız

 

Çalışma sürecimizin temeli; tasarımcı - marka sahibi arasında iletişim kurarak, en güzel tasarımı en kısa ve en doğru şekilde tasarlamaktır. Süreci diğer tüm tasarımlarımızda olduğu gibi karşılıklı istişare ve araştırmalar, fikir alışverişleriyle başlar, gelişir ve memnuniyet şartı ile tamamlanır.

 

MÜŞTERİ ODAKLI TASARIM ANLAYIŞI

 

Tasarım süreçlerimiz karşılıklı (skype, gtalk, mobil görüşme) çalışma seçeneğiyle sunum / onay prosedüründe işler. Tasarım aşamasının her anı dilerse iş sahibiyle paylaşılır. Talep edilen düzeltme ve öngörüler, tasarım estetiği çerçevesinde değerlendirilerek çalışmalara uygulanır.

 

Tasarım sürecine iş sahibinin birebir etkisi sağlanır ve istenilen bir çalışma ortaya çıkmış olur.

 

Karşılıklı çalışma süreci ile logo tasarımı; karma karışık, öylesine yapılmış tasarım yığıntısına sokulmadan; nokta atışı ile doğru, estetik ve istenilen bir şekilde tasarlanır.

 

  logo örnekleri
Logo Tasarımı Aşamaları ve Logo Yapım Süreci

Çalıştığımız her tasarım özeldir. Tüm aşamaları tek tek elden geçirilerek ve özenle hazırlanır.

Markanız için çalışırken izlediğimiz tasarım sürecini; aşağıdaki başlıklara tıklayarak içeriklerinden detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

 

ikon Ön Görüşme ve Marka Tanımlama

Çalışılacak proje ilgili genel bilgiler, detaylar, logoda görülmek istenilen özellikler; işveren ile karşılıklı konuşularak tasarım özellikleri netleştirilir. Konseptin kapsamı, hedefleri ve temel yapısı saplanır. Tasarımın en can alıcı noktası bilgilendirme aşamasıdır. Logo yapmak için Ne kadar açıklayıcı bilgi alırsak o derecede size uygun tasarımlar üretebiliriz.

Logo Tasarımı paketinde ödeme NAKİT OLARAK alınır, sürecin başladığına, ödemenin alındığına ve tasarım aşamalarının hangi tarihler arasında ilerleyeceğine dair sözleşme işverene ulaştırılır.

ikon Araştırma ve Ön Sunum

Ön görüşmede elde edilen bilgiler ışığında tasarım ile ilgili detaylar ortaya konur. Rakipler, yapılmış çalışmalar, olabilecek çalışmalar, sektördeki örnek tasarımlar irdelenir. Toplanan veriler sunu olarak müşteri ile paylaşılır.

ikon Logo Tasarımı Fikri Oluşturma ve Çıkış Noktası Kararı

Sunumla bilgilendirilen ve konu hakkında örnekler ve açıklamalar ile görsel yapısı güçlendirilen müşterimize oluşturduğumuz çıkış noktaları, fikirler, renkler konusunda bilgi verir, beğenilen noktalarda istişare ederek logonun çıkış noktasını oluştururuz.

Bu aşamada oluşan çıkış noktaları yapılacak demo tasarımlar üzerinde denerek uygulanacaktır.

ikon Logo Tasarımı Eskiz ve Ön Tasarım Çalışması

Çıkış noktalarına istinaden demo çalışmalar hazırlanarak fikri somutlaştırmak açısından müşteriye sunulur.

 

Yapılan çalışmalar 2-5 demo arasında değişebildiği gibi fikir ve işe göre de değişkenlik gösterebilir. Tasarım sürecinde belli bir demo kısıtlaması olmayıp, süreç istenileni yakalama ile doğru orantılıdır.

ikon Logo Tasarımı Seçimi

Oluşan çalışmalar üzerinde seçimler, revizeler, renk düzeltmeleri ve tipografi seçimleri tamamlanarak müşterinin onayından sonra tasarım süreci noktalanır.

ikon Revizyon ve Logo Tasarımı Üzerinde Değişiklikler

İstenilen fikir tasarımlarda somut olarak yakalandıktan sonra fikri geliştirerek, çalışmada istenilen revizyonlara gidilir. Gerek renk yapısı, gerek tipografik / font tercihlerindeki oluşum, gerekse yerleşim planlama bu süreç esnasında yeniden gözden geçirilir.

ikon Logo Tasarımı Teslimatı

Tasarımı uzantıları, renk değerleri, pantone değerleri ve müşterinin özel talepleri doğrultusunda istenen diğer uzantılarla birlikte, web - matbaa - dijital baskı - serigrafi gibi alanlarda kullanılacak şekilde web ortamında teslim edilir

Freehand, illustrator EPS (corel, autocad, 3d max uyumlu), Adobe Photoshop, JPG, PNG, TIF, FONT

freehand illustrator photoshop acrobat jpg png eps freehand
SÜREÇ GARANTİSİ ve TASARIM GÜVENCESİ

Logo tasarımı süreci, ön araştırma, fikir oluşturma ve tasarım aşamaları üzerinden devam edecek ve aşama aşama bilgilendirileceksiniz. Bu doğrultuda karşılıklı çalışma ve onay süreci işlediğinden herhangi bir demo kısıtlamasına tabi değilsiniz.

 

Çalışma sürecimiz 2 ila 7 gün arasında tamamlanmayı hedeflemektedir, fakat çalışmanın gidişatı beğeni ve onayınıza bağlı olduğu için bizim esasımız tasarımdan memnun olduğumuz zaman işi tamamlamaktır.

Bu nedenle süreçte esnemeler yaşayabiliriz.

 

Yapılan tüm çalışmaların orjinalliğini ve sadece size ait olduğunu garanti ederiz. Tescil işlemleri sırasında tasarımınız, alıntı, çalıntı veya benzerlik ifadeleriyle ilgili reddedilirse tüm sorumluluğu üzerimize alarak çalışmaların tamamını ücretsiz olarak yapmayı taahhüt ederiz.

iletişime geçin;
footer