whatsapp 0 546 724 5646
logo tasarımı

Logo Tasarımı

Markalaşmaya sağlam bir adım için
Profesyonel, benzersiz, akılda kalıcı LOGOLOJİ kalitesinde logo tasarımı

 

logo tasarımı

logo tasarım

Kurumsal Kimlik Tasarımı

2000TL
maskot

Maskot Tasarımı

Farklı beklentilere eğlenceli,
akılda kalıcı, özgün, maskot tasarımı ve karakterler

 

maskot tasarımı

Kurumsal Kimlik Tasarımı

design

İletişim

Kurumsal kimlik tasarımı oluşturulan logo tasarımı ve marka konseptinin, tüm kurumsal tasarım öğelerine uygulanarak bir bütünlük ve temsiliyet gücü ifadesidir. Kartvizitten antetli kağıda, araç uygulamasından föy dosya sunumuna kadar bütün uygulamalar birbirleriyle uyum ve ahenk içinde tasarlanır. Tasarım projelerinin teslim dosyalarını uluslararası standartlarda yaptığımız için, dünyanın neresine giderseniz gidin matbaa ve dijital baskı alma şansına sahipsiniz.

 

Logo tasarım çalışmasında ve diğer tasarım çalışmalarımızda olduğu gibi karşılıklı ( skype, gsm, mail ) çalışma seçeneğiyle sunum / onay prosedüründe işler. Kurumsal Kimlik Tasarımı aşamasının her anı dilerse işsahibiyle paylaşılır. Talep edilen düzeltmeler; öngörüler tasarım estetiği çerçevesinde değerlendirilerek çalışmalara uygulanır.

 

Tasarım sürecine iş sahibinin birebir etkisi sağlanır ve memnun edici bir sonuç ortaya çıkmış olur.

 

kurumsal


Müşterilerimizi teknik sıkıntıya sokmamak adına baskı aşamasında matbaa tarafından istenilecek düzeltme veya teknik detaylardan logoloji sorumludur.


Kurumsal kimlik tasarımı paketinde ödeme NAKİT OLARAK veya 1+1 (iş başı - iş bitimi) alınır. Ödeme sonrası; işin alındığına, tasarım sürecinin başladığına dair belge, yaklaşık teslim tarihi, işleyiş ve sonucu hakkında verilecek güvence açıklama ile birlikte mail olarak gönderilir.


Paket içerisinde yer alan başlıca TEMEL KURUMSAL KİMLİK ÖĞELERİ aşağıdaki gibidir.

 • Kartvizit Tasarımı
 • Antetli (başlıklı kağıt) tasarımı (kareli, çizgili, düz)
 • Diplomat zarfı tasarımı
 • Fatura ve İrsaliye Tasarımı
 • Microsoft Office Döküman şablonları
 • Bloknot tasarımı
 • Küp bloknot tasarımı
 • Tediye ve Tahsilat Makbuzu
 • A4 föy dosya tasarımı
 • Cd ve Cd kutusu tasarımı
 • Araç üzeri kurumsal uygulama
 • PDF Kurumsal Kimlik Kitapçığı
  logo örnekleri
Kurumsal Kimlik Tasarımı Aşamaları

Kurumsal kimlik tasarımı hazırlarken, logo tasarımından başlayarak, tüm tasarımlar aşama aşama ilerler. Oluşturulan her tasarım elemanı için onay alırız.

ikon Ön Görüşme ve Marka Tanımlama

Çalışılacak logo ve marka ilgili genel bilgiler, proje detayları, istenilen özellik ve yapı işveren ile karşılıklı konuşularak iş netleştirilir. Projenin kapsamı, hedefleri ve temel özellikleri saplanır. Logo tasarımı tüm tasarımının temelini oluşturduğundan, öncelikle logo tasarımı hazırlanmalıdır.

Kurumsal Kimlik Tasarımı paketinde ödeme yarısı iş başı, yarısı iş teslimi olmak üzere iki parça halinde tahsil edilir..

ikon Tasarım Araştırması ve Sunum

Ön görüşmede elde edilen bilgiler ışığında logo ile ilgili detaylar ortaya konur. Rakipler, yapılmış çalışmalar, olabilecek çalışmalar, sektördeki örnekler irdelenir. Toplanan veriler sunu olarak müşteri ile paylaşılır.

ikon Fikir Oluşturma ve Logo Tasarımı Çıkış Noktası Kararı

Sunumla bilgilendirilen ve konu hakkında görsel yapısı güçlendirilen müşterimize oluşturduğumuz çıkış noktaları, fikirler, renkler konusunda bilgi verir, beğenilen noktalarda istişare ederek logonun çıkış noktasını oluştururuz. Bu aşamada oluşan çıkış noktaları yapılacak demo tasarımlar üzerinde direk uygulanacaktır.

ikon Logo Eskizi ve Ön Tasarım Çalışması

Çıkış noktalarına istinaden demo çalışmalar hazırlanarak fikri somutlaştırmak açısından müşteriye sunulur. Yapılan çalışmalar 2-5 demo arasında değişebildiği gibi fikir ve işe göre de değişkenlik gösterebilir. Tasarım sürecinde belli bir demo kısıtlaması olmayıp, süreç istenileni yakalama ile doğru orantılıdır.

ikon Logo Tasarım Sürecinin Tamamlanması

Oluşan logo çalışmaları üzerinde seçimler, revizeler, renk düzeltmeleri ve tipografi seçimleri tamamlanarak müşterinin onayından sonra logo tasarım süreci noktalanır ve ikinci aşamaya geçilir.

ikon Kurumsal Kimlik Tasarımı Süreci ve Revizyonlar

Kurumsal kimlik tasarımlarında ortalama teslim süresi ödemeden itibaren 7-15 iş günü olmakla beraber, istenilen logoyu yakalama ve müşteri-tasarımcı iletişim durumuna göre farklılık gösterebilir. Süre esnetilebilir veya işin aciliyeti sebebiyle kısaltılabilir.

ikon Kurumsal Kimlik Tasarımı Uygulamaları

Logo tasarımı sabitlendikten ve kriterleri belirlendikten sonra uluslararası standartlarda kurumsal kimlik tasarımı yapılmaya başlanır. Tasarım aşamaları tasarım-onay prosedüründe karşılıklı olarak ilerler.

Kurumsal tasarım olarak sunulan öğeler yukarıda listelenmiştir.

ikon Kurumsal Kimlik Tasarımının Teslimi

Logo uzantıları, tasarım öğeleri, oluşturulan tasarımlar, renk değerleri, pantone değerleri ve müşterinin özel talepleri doğrultusunda istenen diğer uzantılarla birlikte, web - matbaa - dijital baskı - serigrafi gibi alanlarda kullanılacak şekilde web ortamında teslim edilir Freehand, illustrator EPS (corel, autocad, 3d max uyumlu), Adobe Photoshop, JPG, PNG, TIF, FONT
freehand illustrator photoshop acrobat jpg png eps freehand
GARANTİ ve TASARIM GÜVENCESİ

Tasarım süreci, ön araştırma, fikir oluşturma ve tasarım aşamaları üzerinden devam edecek ve aşama aşama bilgilendirileceksiniz. Bu doğrultuda karşılıklı çalışma ve onay süreci işlediğinden herhangi bir demo kısıtlamasına tabi değilsiniz. Çalışma sürecimiz 7 ila 15 gün arasında tamamlanmayı hedeflemektedir, fakat çalışmanın gidişatı beğeni ve onayınıza bağlı olduğu için bizim esasımız tasarımdan memnun olduğumuz zaman işi tamamlamaktır. Bu nedenle süreçte esnemeler yaşayabiliriz.

 

Yapılan tüm çalışmaların orjinalliğini ve sadece size ait olduğunu garanti ederiz. Tescil işlemleri sırasında tasarımınız, alıntı, çalıntı veya benzerlik ifadeleriyle ilgili reddedilirse tüm sorumluluğu üzerimize alarak çalışmaların tamamını ücretsiz olarak yapmayı taahhüt ederiz.

iletişime geçin; Kurumsal Kimlik Örneği Talebi
footer