whatsapp 0 546 724 5646

Hizmet Şartlarımız

line

Uzun zamandır tasarım piyasası içerisinde yer alan LOGOLOJİ nin çalışma prensipleri, teslim ve tasarım anlayışı bellidir. Sizden ricamız sipariş vermeden veya irtibata geçmeden önce tasarım paketleri bölümünü,  paket fiyat bilgisi ve süreç bilgisini detaylı bir şekilde mutlaka incelemeniz.

 

Logoloji olarak tasarımların tamamını kendimiz hazırlarız. Herhangi bir aracı, freelance tasarımcı yada başka birine dışardan tasarım hazırlatmayız. Bu tür iddia durumlarında konuyu teyit etmek ve güvenliğini doğrulamak için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçiniz. Bir çok site ve bağımsız çalışan tasarımcıların tasarımlarında ve site içeriklerinde bizden etkilendiği ve içeriğimizden alarak kullandığı malüm bir gerçek, fakat her bir kişiyi tek tek takip edemeyeceğimizden diğer sitelerde yayınlanan alıntı içeriklerimiz hakkındaki sorumluluklar bize ait değildir.

 

Logoloji sitede bulunan iletişim numaraları, mailleri ve adresi üzerinden ileşitim yapar, farklı adresler veya telefonlar kullanmaz.

 

Sitemiz referanslar bölümünde bulunan tüm tasarımların tasarım hakkı logoloji.com a ait olup, farklı bir adres veya marka adına sergilenemez, referans verilemez.

 

Logo tasarım sürecimiz ve çalışma şeklimiz bellidir; bu yüzden "kaç tane demo hazırlıyorsunuz, beğenmezsek ne yapacağız" gibi sitemiz tasarım paketleri bölümünde cevapları verilmiş soruları yönelterek vakit kaybetmeyiniz.

 

Yapılan her iş, logoloji kalitesi ve logoloji güvencesi taşımaktadır. Bu yüzden markanıza tasarlanacak logonun kalitesi en az referanslarımızdaki tasarımlar kadar kaliteli olacağını düşünerek iletişime geçiniz.

  

Saygılarımızla.    


footer